auto domecek finance graf hotel lidske mince mobil monitor notes obalka obchod oborova pc rizeni servis smail vyhody vyroba
19. 12. 2017

“Setkání 2017” s hojnou účastí partnerů!

Již se stává tradicí, že na konci roku pořádáme setkání s našimi partnery, které svým podtitulem “Spolupracujeme dlouhodobě” dokresluje filozofii naší práce.

Letos jsme se setkali ve středu 6. prosince v reprezentativních prostorách Národního domu v Prostějově. Velice mile nás překvapila velká účast a zájem z řad našich zákazníků. Věříme, že hlavním lákadlem jejich účasti nebyl v předvánočním shonu bohatý raut, ale především samotný program setkání. V řadě zajímavých příspěvků jsme spolu s našimi partnery prezentovali zajímavé novinky a praktická řešení jak pro informační systém Helios Orange, tak i navazující externí řešení pro snadnější a úspěšnější podnikání.

Na závěr setkání jsme našim zákazníkům poděkovali za dosavadní spolupráci, předali jsme jim malou pozornost a popřáli pěkné Vánoce. Během setkání panovala dobrá nálada a příjemná adventní atmosféra. Věříme tedy, že i příští rok se tohle setkání uskuteční opět za silné účasti našich zákazníků!