19. 10. 2023

Oslava 10. výročí se skvěle vydařila

Na oslavu 10. výročí založení společnosti IF System Helios, s.r.o., která se konala na šťastný pátek 13.10.2023 v olomouckém Hotelu Flora, zřejmě jen tak někdo nezapomene.

Akce pro zákazníky, zaměstnance a obchodní partnery, která svou velikostí nemá v historii firmy obdoby, se konala v hotelu
s nejkrásnějším výhledem na Olomouc. Ano, 10. výročí nemohlo začít jinde než v nejvyšším patře hotelu Flora, tedy v 10. patře.
Po slavnostním přípitku jsme se vydali na prohlídku Olomoucí, kterou doplňoval zajímavý výklad výborných průvodců.

Večerní program se nesl ve slavnostním duchu, čemuž odpovídal i dress code všech zúčastněných. Hotelové prostory byly vyzdobené firemními barvami a materiály všude kolem zobrazovaly aktuální stav a velikost firmy, ale také její historii včetně dob dávno minulých. Všichni si tak mohli prohlédnout velkou mapu České republiky se sídly našich zákazníků nebo panely s časovou osou, které vyznačovaly jednotlivé etapy historie společnosti.

Slavnostní večer měl svůj specifický připravený rytmus, kdy vystoupení účinkujících střídala poutavé a vtipné řečnické vstupy hlavního moderátora večera, jednatele společnosti, pana Ivo Frehara. Během nichž zavzpomínal na celou historii společnosti, spolupráci
s jednotlivými zákazníky a samozřejmě ocenil i své zaměstnance a kolegy. Všichni zúčastnění obdrželi jako díky krásné dárky a odnesli si panáčka "IFSystémáka".

Bohatý večerní program doplnilo také taneční vystoupení TŠ Progress Olomouc, písečná animace Mariky Koňařové, hravé mobilní kasino a kreslené fotografie karikaturisty Martina Hrona. K poslechu a tanci hrála kapela PANORAMA BAND, která na parket přilákala nakonec úplně všechny. Večer byl zakončen půlnoční tombolou plnou krásných a hodnotných darů, které všechny výherce potěšily.

Celá akce byla protkaná úžasnou společnou pozitivní atmosférou a všichni přítomní si odnesli nádherný zážitek. Děkujeme všem za účast i dary do tomboly, děkujeme všem účinkujícím, děkujeme hotelu za skvělou organizaci a zajištění akce.

Těšíme se na další podobná setkání ...

Další články

Naše akce

Pozvánka na setkání se zákazníky 2024

Jsme velice rádi, že Vás opět po roce můžeme pozvat na již tradiční setkání se zákazníky společnosti IF System Helios, s.r.o.
Celý článek
Naše akce

IF System přeje všem

svým zákazníkům a obchodním partnerům pohodové prožití vánočních svátků. V novém roce 2024 Vám přejeme hodně štěstí, zdraví a mnoho osobních i pracovních úspěchů.
Celý článek
Naše akce

Firma IF System Helios, s.r.o. slaví 10 let

Letos slavíme desáté výročí od zahájení činnosti naší společnosti.
Celý článek

Proberte s námi nasazení HELIOS iNuvio ve vaší firmě

Máme rozsáhlé zkušenosti s výrobními, obchodními i administrativními procesy. Pojďme společně probrat, jak dokáže systém pro efektivní řízení pomoci vašim firemním procesům.

Domluvit si schůzku
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram