X

Implementace HELIOS iNuvio na míru

Důkladně prozkoumáme provoz podniku a podrobně se seznámíme s jeho procesy. Najdeme cesty, jak zefektivnit chod firmy, a vyčíslíme budoucí úspory. S vámi i vašimi zaměstnanci navážeme těsnou spolupráci založenou na lidském přístupu a vzájemné komunikaci.

Zaměstnance proškolíme, dohlédneme na spuštění ostrého provozu a budeme po ruce i nadále. Na pravidelné aktualizace a dlouhodobou podporu se můžete spolehnout.

Chci probrat možnou spolupráci

5 kroků k hladkému nasazení HELIOS iNuvio ve firmě

1. Nezávazná informační schůzka

V rámci úvodních schůzek nám ukážete, jak ve firmě pracujete a co chcete vylepšit. Odpovíme na vaše otázky, ukážeme, jak můžete fungovat v HELIOS iNuvio (dříve HELIOS Orange) a pozveme vás do referenční firmy, kde se můžete o pozitivním přínosu HELIOS iNuvio osobně přesvědčit.

2. Obchodní fáze

Na základě vašich potřeb a požadavků určíme technické řešení a identifikujeme, jaké úpravy na míru bude třeba provést. Připravíme konkrétní harmonogram a rozpočet.

3. Analytická fáze

Zanalyzujeme veškeré interní procesy vaší společnosti související s předmětem zakázky a data k přenesení. Připravíme podrobný plán přechodu na nový informační systém.

4. Fáze implementace

Nainstalujeme HELIOS iNuvio ve vaší firmě, provedeme úpravy na míru, převedeme data z jiných systémů na jedno místo. Proškolíme první zaměstnance, ve zkušebním provozu zdokonalíme všechny firemní procesy a nakonfigurujeme nástroj.

5. Podpora

Pomůžeme vám pravidelně aktualizovat informační systém na základě změn legislativy i vašich požadavků na úpravy. Spolehnout se můžete na naši technickou i uživatelskou podporu. Splníme vaše požadavky na nastavení HELIOS iNuvio a poradíme s nejvhodnějšími postupy pro zefektivnění procesů.

Čeho si naši zákazníci cení při implementaci HELIOS iNuvio

Lidský přístup

„Cítím, že s námi rádi spolupracují, hned od začátku jsme si sedli. I po 10 letech jsme stále v kontaktu s těmi samými lidmi.“

Důvěryhodnost

„Rychle pochopili, co potřebujeme. Mám pocit, jako by byli součástí našeho týmu. Jsou vstřícní a rychle vyřizují naše požadavky.“

Odbornost

„Mají v týmu účetní, ekonomy, vedoucí skladů a manažery. Pomáhají nám s agendou, konzultujeme vylepšení našich procesů.“

Informační systém

„Programů, jako je HELIOS iNuvio, je hodně, ale IF System ví, že základem každého jsou lidi a organizace procesů. Pro ty připraví systém na míru.“

Chceme spolehlivého HELIOS partnera

Vaše nejčastější otázky před nasazením HELIOS iNuvio a jak je řešíme

Chtěli bychom vidět HELIOS iNuvio vašich zákazníků v praxi, můžete nám doporučit referenční firmu, kam se přijet podívat?

Na nezávazné informační schůzce vás rádi necháme nahlédnout pod pokličku fungování HELIOS iNuvio v podobných firmách. Také vám předvedeme, jak by mohl fungovat právě u vás.

Bojíme se, že naši zaměstnanci nebudou chtít a umět s novým systémem pracovat, co máme dělat?

Významnou součástí naší práce je komunikace se zaměstnanci, s nimiž probíráme jejich případné obavy. Procesy pak nastavíme přesně pro ně, aby systém přijali a dobře se jim v něm pracovalo. Respektujeme schopnosti každého zaměstnance a ve finále všechny důkladně zaškolíme.

Obáváme se, že HELIOS iNuvio nezvládne to, co náš současný informační systém, bude pro nás stačit?

To opravdu nemusíte. HELIOS iNuvio zvládne velké množství dat a navíc je možné jednotlivé procesy přizpůsobovat na míru vašim potřebám.

Nevíme, jestli si můžeme HELIOS iNuvio ve firmě dovolit. Kolik systém stojí?

HELIOS iNuvio patří do kategorie středních systémů, kde se náklady na pořízení a implementaci pohybují ve statisících. Hlavní však je, kolik vám systém dokáže ve výsledku ušetřit. Při nezávazné schůzce vám budoucí úspory rádi vyčíslíme. Finální cenu jsme také schopni významně snížit pomocí dotací z projektů EU.

Máme spoustu dat na různých místech, jak zvládneme vše přenést do systému HELIOS iNuvio?

Data přeneseme my. V obchodní fázi společně všechno důkladně probereme, v analytické připravíme a ve fázi implementace se o vše postaráme. Výsledkem budou veškerá data na jednom místě.

Jak přejít k HELIOS iNuvio, když v něm chceme vést účetnictví, ale není ještě konec účetního roku?

Obecně se doporučuje přejít na jiný informační systém k začátku nového hospodářského roku, ale pokud je potřeba řešit přechod ihned, zajistíme import účetních dat i dokladů z již proběhlé části roku. Zároveň s importem řešíme skutečnost, jak podrobná data mají v novém systému být – někdy je nutné převést všechny podvojné zápisy, jindy stačí pouze kumulace za analytické účty a měsíce.

Ve firmě evidujeme vše v HELIOSu

„HELIOS je skvělý informační systém, který používáme už od roku 2013. Stále se na něm pracuje, IF System nám zajistil implementaci a systém spravuje. Ve firmě v něm evidujeme úplně všechno. Pomohl nám sjednotit procesy, zavést evidenci ve výrobě a umožnil vyhodnocování výsledků.“

Ing. Jiří Trhlík
IT ředitel Trachea a.s.
Největší výrobce kuchyňských a nábytkových dvířek v ČR

Zobrazit více informací o projektu

Mám zájem o implementaci HELIOS iNuvio

Kontaktní formulář

Rychlý kontakt

Ing. Ivo Frehar
Jednatel
Certifikovaný implementační
Silver partner HELIOS
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram