Jsme odborníci na HELIOS iNuvio

Implementujeme nejrozšířenější informační systém HELIOS iNuvio, který vám pomůže standardizovat procesy a zefektivnit chod firmy. Před tím však důkladně zanalyzujeme váš provoz a IT systémy a navrhneme optimalizaci.

Jako Silver partner HELIOS garantujeme našim zákazníkům vysoce kvalitní služby a stálou podporu. Status jsme získali splněním náročných požadavků HELIOS na certifikaci a vyšším počtem provedených implementací. Díky těmto zkušenostem dokážeme vždy doporučit vhodnou verzi systému a zajistit jeho optimální chod.

Mám zájem o HELIOS iNuvio

Proberte s námi nasazení HELIOS iNuvio

Pojďme se nezávazně sejít a navzájem se poznat. Nezáleží na tom, zda jste výrobní, obchodní nebo administrativní společnost. Rádi se seznámíme s vámi i s vaším stávajícím provozem.

 • Poslechneme si, jak ve firmě fungujete a co chcete zlepšit.
 • Představíme vám HELIOS iNuvio a jeho možnosti.
 • Ukážeme vám, jak může HELIOS iNuvio fungovat u vás.
 • Přiblížíme nutné investice, ale i budoucí úspory.

Informační systém HELIOS iNuvio

HELIOS iNuvio usnadní řízení chodu vaší firmy. Dostane celou vaši agendu a každodenní úkony pod jednu střechu, čímž zvýší produktivitu práce a sníží náklady. Vyladěný systém pro vyladěné podnikání.

 • Komfortní a intuitivní ovládání systému.
 • Manažerské vyhodnocování strategických dat.
 • Klíčové informace ve správný čas.
 • Pestrá paleta modulů pro všechny procesy.

Implementace HELIOS iNuvio

Již na nezávazné schůzce vám vysvětlíme průběh implementace HELIOS iNuvio ve vašem podniku, takže budete dobře vědět, co vás čeká. Nenecháme vás v ničem tápat, postaráme se o všechno.

 • Nasadíme a zprovozníme vybranou verzi systému.
 • Nastavíme funkcionality dle vašich potřeb.
 • Seznámíme zaměstnance s uživatelským prostředím a základními principy.
 • Budeme dohlížet na ostrý rozjezd a nadále poskytovat podporu.

Optimalizace firemních procesů

Řiďte svůj podnik chytře. Optimalizací firemních procesů zvýšíte efektivitu celé organizace, snížíte náklady a získáte dokonalý přehled. Co všechno dokáže optimalizace eliminovat?

 • Zbytečné činnosti.
 • Duplicitní data.
 • Chybnou komunikaci.
 • Nekompletní informace.

Odpovědi na vaše časté otázky ohledně HELIOS iNuvio

Kolik stojí HELIOS iNuvio? Nevíme, jestli si ho můžeme ve firmě dovolit.

HELIOS iNuvio patří do kategorie středních systémů, kde se náklady na pořízení a implementaci pohybují ve statisících. Hlavní však je, kolik vám systém dokáže ve výsledku ušetřit. Při nezávazné schůzce vám budoucí úspory rádi vyčíslíme. Finální cenu jsme také schopni významně snížit pomocí dotací z projektů EU.

Rádi bychom viděli HELIOS iNuvio v praxi, jak ho používají podobné firmy jako my. Kde je možné ho vidět?

Na nezávazné informační schůzce vás rádi necháme nahlédnout pod pokličku fungování HELIOS iNuvio v podobných firmách. Také vám předvedeme, jak by mohl fungovat právě u vás.

Můžeme se systémem HELIOS iNuvio pracovat i vzdáleně, odkudkoliv potřebujeme?

Jednoznačně ano. Jde o klasický desktop software, tzn. že je k dispozici několik metod, jak s HELIOS iNuvio pracovat vzdáleně.

Ve firmě máme spoustu vlastních procesů na míru. Umí se nám HELIOS iNuvio přizpůsobit?

Ano, HELIOS iNuvio se umí velmi dobře přizpůsobit stávajícím firemním procesům a lze ho i nadále rozšiřovat pomocí předpřipravených řešení. Při implementaci je nicméně třeba posoudit efektivitu stávajících procesů. IF System provede jejich revizi a případně doporučí úpravy.

Jak probíhá nasazení systému HELIOS iNuvio ve firmě? Jak dlouho to trvá a co je od nás třeba?

Z pohledu jednotlivých fází probíhá nasazení systému Helios iNuvio takto:

 • Obchodní fáze, kdy se stanoví obecné principy spolupráce, trvá při aktivním přístupu v řádu týdnů.
 • Analytická fáze probíhá cca 2 měsíce.
 • Fáze implementace je záležitostí 6–12 měsíců a zahrnuje také dohled nad startem nového systému po několik dalších týdnů.

K úspěšnému nasazení HELIOS iNuvio potřebujeme od zákazníka informace o firemních procesech a o problémech, které by chtěli novým systémem vyřešit. Čím sdílnější a aktivnější zákazník, tím lepší a efektivnější výsledné řešení.

Chápeme, že nasazení nového informačního systému je pro firmu zásah do chodu, a proto je nutné se na to z obou stran dobře připravit a vytvořit spolupracující tým.

Máme více firem, je HELIOS iNuvio schopný to zvládnout?

Samozřejmě. Obecně vždy doporučujeme sjednotit postupy, pravidla atd. a vše zastřešit jedním systémem. A k tomu skvěle slouží HELIOS iNuvio. Další řešení pak záleží na konkrétní situaci, kterou s vámi rádi probereme.

Helios iNuvio jako komplexní informační systém pro všechny oblasti řízení firmy

„Díky optimalizaci řízení skladových zásob pomocí informačního systému HELIOS iNuvio se nám podařilo snížit objem skladových položek za jeden rok o více než 18 %, což ve finančním vyjádření bylo více než 20 mil. Kč.“

Ing. Otakar Chochola
Informatik – Fenix Group, a.s.

Zobrazit více informací o projektu

Poradíme vám se systémem HELIOS iNuvio

Kontaktní formulář

Rychlý kontakt

Ing. Ivo Frehar
Jednatel
Certifikovaný implementační
Silver partner HELIOS
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram