X
5. 6. 2024

Rekordní účast zákazníků na Setkání 2024

Dne 30.5.2024 se konal již sedmý ročník naší oblíbené akce v prostějovském Národním domě.

Konec května se stal opravdu již tradičním obdobím, kdy pořádáme akci pro naše zákazníky a obchodní partnery. Letos, již posedmé, se konalo setkání, které je pro nás vždy nejenom příjemným osobním setkáním, ale také příležitostí představit a prezentovat aktuální dění ve světě HELIOS a partnerských řešení.

Letošní program prezentací měli z velké části pod palcem právě konzultanti z IF System, kteří hned na úvod řekli také několik slov o společnosti Asseco Solutions, s.r.o., mezi jejíž produkty patří právě HELIOS iNuvio, a která má pod sebou největší partnerskou síť v ČR. Další prezentace byly věnovány aktuálnímu směřování společnosti IF System a trendům, kterým se do budoucna hodlá věnovat. V době, kdy do mnoha služeb a oblastí zasahuje umělá inteligence, klademe důraz na "lidský" přístup, který má v naší komunikaci se zákazníky největší hodnotu a důležitost. V rámci naší péče o zákazníky zajišťujeme také komplexní technickou podporu a v současné době vylepšujeme naši webovou aplikaci HELPDESK, díky níž evidujeme a společně se zákazníkem pracujeme s jeho veškerými úkoly a požadavky. Představena byla také moderní cloudová platforma podnikových aplikací AVAspace, která zajišťuje snadnější a efektivnější řízení vašeho podnikání.

Dalšími body programu byly poutavé prezentace našich kolegyň Mirky Holčákové a Lenky Štrbáňové, které se podrobně věnovaly oblasti skladového hospodářství a to od vysvětlení a upřesnění základních pojmů skladové oblasti až po použití modulu Dodatečné související náklady v praxi.

Doslova kouzelným bodem programu bylo vystoupení Kouzelnice Kelly, která svým magickým vystoupením nadchla nejen celé publikum, ale zejména také ty, kteří jí na podiu mohli asistovat.

V odpoledním programu představila společnost Balíkobot chytrou technologii pro automatizaci a zjednodušení expedice balíků, palet i dopisů, která integruje přes 25 dopravců. Během prezentace byl detailně popsán celý proces odeslání zásilky a její celková evidence v systému. Z oblasti HELIOS iNuvio byly dále představeny funkcionality jako Plánování, Časové rozlišení a Projekty, které umožňují zefektivnit účetní a procesní postupy v zákaznické firmě.

I letos jsme trhli nový rekord v počtu zákazníků, kteří přijali naše pozvání. Velice nás těší tento velký zájem a jsme rádi, že je naše setkání tak oblíbené a přináší všem krásný společenský zážitek. Poutavé prezentace, čarovné vystoupení, výborné občerstvení a také dobrá nálada všech zúčastněných pomohly vytvořit skvělou atmosféru celého dne.

Všichni návštěvníci akce dostali jako poděkování milé dárky, které je jistě potěšily.

Budeme se opět těšit na další setkání.

Další články

Naše akce

IF System přeje všem

svým zákazníkům a obchodním partnerům pohodové prožití vánočních svátků. V novém roce 2024 Vám přejeme hodně štěstí, zdraví a mnoho osobních i pracovních úspěchů.
Celý článek
Naše akce

Oslava 10. výročí se skvěle vydařila

Na oslavu 10. výročí založení společnosti IF System Helios, s.r.o., která se konala na šťastný pátek 13.10.2023 v olomouckém Hotelu Flora, zřejmě jen tak někdo nezapomene.
Celý článek
Naše akce

Firma IF System Helios, s.r.o. slaví 10 let

Letos slavíme desáté výročí od zahájení činnosti naší společnosti.
Celý článek

Proberte s námi nasazení HELIOS iNuvio ve vaší firmě

Máme rozsáhlé zkušenosti s výrobními, obchodními i administrativními procesy. Pojďme společně probrat, jak dokáže systém pro efektivní řízení pomoci vašim firemním procesům.

Domluvit si schůzku
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram