10. 6. 2022

Proběhlo setkání se zákazníky

Dne 31.5.2022 uspořádala naše firma v prostorách Národního domu v Prostějově setkání se zákazníky jako poděkování za naši spolupráci.

Poté, co musela být tato naše pravidelná setkání na nějakou dobu odložena z důvodu koronavirových restrikcí, jsme se rádi se svými zákazníky setkali opět v prostorách secesní budovy.

Program byl zahájen prezentací služby ERPORT, díky níž snadno a lehce převedete Váš informační systém do cloudového prostředí. Následovalo představení našich vlastních vývojových řešení, která mohou pomoci v oblastech ukládání dokumentů či uspořádání skladových karet.

Dalším bodem programu byly skladové terminály a WMS od firmy GATEMA a.s., jež nabízí pomoc při evidenci skladu v nejrůznějších oborech podnikání a jejich využití​m tak získáte komplexní online řešení pro automatizaci výrobních procesů ve vaší firmě.

Společnost BERGHOF Systems s.r.o., dodavatel ERP systémů, implementuje řešení na bázi nejmodernějších algoritmů převzatých zejména z automatizační techniky a kybernetiky a ve své prezentaci se věnovali organizaci skladových zásob.

Další body programu jako Kapacitní plánování a prezentace Efektivní iNuvio se zaměřily na efektivní využití specifických funkcionalit v různých oblastech iNuvia s důrazem na individuální přístup.

Skvělým zpestřením celého programu bylo vystoupení kouzelníka, který svým čarodějnickým představením všechny rázem přenesl do světa iluzí a dal možnost alespoň trochu nahlédnout do světa, kde nic není takové, jak vypadá. 

Opět nás potěšila velká účast našich zákazníků, kteří spolu s poutavými prezentacemi, magickým doprovodným programem, ale také skvělým občerstvením, pomohli vytvořit výbornou atmosféru, která přispěla k úspěchu této akce. 

Všem, kteří se zúčastnili, jsme jako poděkování věnovali milé dárky, které jistě ve volném čase využijí.

Budeme se opět těšit na další setkání.

Další články

Stalo se u nás

Přejeme krásné a pohodové léto!

Přejeme všem krásné a pohodové léto plné slunečných dnů a nevšedních zážitků. Věříme, že si v dalších týdnech užijete nejen hezkého počasí a zajímavých cestovatelských cílů, ale také si dopřejete zasloužený odpočinek a načerpáte novou energii.
Celý článek
Stalo se u nás

Na cestě po zákaznících

V posledním měsíci minulého roku jsme navštívili naše stávající zákazníky popřát jim do nového roku a předat jim nějaké dary, které jsme pro ně našli pod firemním stromečkem. Všem zákazníkům děkujeme za důvěru a spolupráci v minulém roce. Díky nim jsme stále tak úspěšní, i oni stojí za rozvojem naší společnosti a díky jejich referencím můžeme stále […]
Celý článek
Stalo se u nás

Přejeme hezké Vánoce a šťastný nový rok

Chceme Vám poděkovat za spolupráci a projevenou důvěru v uplynulém roce. Do nového roku 2022 hodně zdraví, štěstí, osobních i pracovních úspěchů Vám ze srdce přeje…
Celý článek

Proberte s námi nasazení HELIOS iNuvio ve vaší firmě

Máme rozsáhlé zkušenosti s výrobními, obchodními i administrativními procesy. Pojďme společně probrat, jak dokáže systém pro efektivní řízení pomoci vašim firemním procesům.

Domluvit si schůzku