10. 6. 2022

Proběhlo setkání se zákazníky

Dne 31.5.2022 uspořádala naše firma v prostorách Národního domu v Prostějově setkání se zákazníky jako poděkování za naši spolupráci.

Poté, co musela být tato naše pravidelná setkání na nějakou dobu odložena z důvodu koronavirových restrikcí, jsme se rádi se svými zákazníky setkali opět v prostorách secesní budovy.

Program byl zahájen prezentací služby ERPORT, díky níž snadno a lehce převedete Váš informační systém do cloudového prostředí. Následovalo představení našich vlastních vývojových řešení, která mohou pomoci v oblastech ukládání dokumentů či uspořádání skladových karet.

Dalším bodem programu byly skladové terminály a WMS od firmy GATEMA a.s., jež nabízí pomoc při evidenci skladu v nejrůznějších oborech podnikání a jejich využití​m tak získáte komplexní online řešení pro automatizaci výrobních procesů ve vaší firmě.

Společnost BERGHOF Systems s.r.o., dodavatel ERP systémů, implementuje řešení na bázi nejmodernějších algoritmů převzatých zejména z automatizační techniky a kybernetiky a ve své prezentaci se věnovali organizaci skladových zásob.

Další body programu jako Kapacitní plánování a prezentace Efektivní iNuvio se zaměřily na efektivní využití specifických funkcionalit v různých oblastech iNuvia s důrazem na individuální přístup.

Skvělým zpestřením celého programu bylo vystoupení kouzelníka, který svým čarodějnickým představením všechny rázem přenesl do světa iluzí a dal možnost alespoň trochu nahlédnout do světa, kde nic není takové, jak vypadá. 

Opět nás potěšila velká účast našich zákazníků, kteří spolu s poutavými prezentacemi, magickým doprovodným programem, ale také skvělým občerstvením, pomohli vytvořit výbornou atmosféru, která přispěla k úspěchu této akce. 

Všem, kteří se zúčastnili, jsme jako poděkování věnovali milé dárky, které jistě ve volném čase využijí.

Budeme se opět těšit na další setkání.

Další články

Naše akce

Firma IF System Helios, s.r.o. slaví 10 let

Letos slavíme desáté výročí od zahájení činnosti naší společnosti.
Celý článek
Naše akce

Další setkání se zákazníky se opět povedlo

Dne 31.5.2023 proběhlo již šesté setkání s našimi zákazníky v Národním domě v Prostějově.
Celý článek
Naše akce

IF System přeje všem

svým zákazníkům a partnerům příjemné prožití vánočních svátků a mnoho úspěchů v novém roce 2023.
Celý článek

Proberte s námi nasazení HELIOS iNuvio ve vaší firmě

Máme rozsáhlé zkušenosti s výrobními, obchodními i administrativními procesy. Pojďme společně probrat, jak dokáže systém pro efektivní řízení pomoci vašim firemním procesům.

Domluvit si schůzku
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram