28. 4. 2017

Jaký byl seminář Mobilní (za)řízení ve firmě?

Prvním příspěvkem byla praktická ukázka nástroje moderního reportingu, který pod názvem Nástěnka pro Helios poskytujeme u řady našich klientů. Nástěnka pro Helios slouží jako manažerský nástroj, který umožňuje jednoduchý pohled na hospodaření firmy, vývoj fakturací, objednávek nebo činnost obchodních zástupců. Příspěvek pod názvem Pracovníci v terénu byl příkladem, jak lze pořizovat a zobrazovat záznamy v […]

Prvním příspěvkem byla praktická ukázka nástroje moderního reportingu, který pod názvem Nástěnka pro Helios poskytujeme u řady našich klientů. Nástěnka pro Helios slouží jako manažerský nástroj, který umožňuje jednoduchý pohled na hospodaření firmy, vývoj fakturací, objednávek nebo činnost obchodních zástupců.

Příspěvek pod názvem Pracovníci v terénu byl příkladem, jak lze pořizovat a zobrazovat záznamy v IS Helios Orange pomocí mobilní aplikace. Pan Kotas z firmy INMEDIAS předvedl konkrétní použití na příkladu obchodního zástupce a technika v autoservisu, tedy u specifických činností, kdy přítomnost počítače není nutností.

Po přestávce pokračoval program představením cloudového řešení ERPORT. Pan Herink ze společnosti G2 server vysvětlil výhody pořizování cloudové infrastruktury. Zároveň upozornil na aspekty, které je potřeba zohledňovat, když se firma rozhoduje mezi nákupem vlastní infrastruktury nebo pronájmem cloudového řešení.

Za naši společnost představil pan Tabery aplikace Helios DOKUMENT, LOOK a WEB. První aplikace řeší neustálou potřebu firem digitalizovat dokumenty, správně je přiřazovat do informačního systému a přehledně s nimi pracovat. Aplikace LOOK a WEB řeší potřebu práce s IS Helios Orange mimo kancelář pouze pomocí webového prohlížeče.

Závěrečný příspěvek pana Plachého z týmu IF System pojednával o zajímavých aplikacích pro mobilní řízení firmy, které můžete použít při projektové práci a komunikaci s týmem (Asana, Slack, Toggl). Aplikace Survio a Doodle potom využijete při plánování času a sběru zpětné vazby i v osobním životě.

Rádi bychom poděkovali všem, kteří přijeli na náš seminář. Zároveň se omlouváme za neodprezentování příspěvku „Pořádek ve skladu“ z důvodu zranění přednášejícího. Zájemcům rádi předáme další informace nebo si domluvíme osobní schůzku. Neváhejte nás kontaktovat na info@ifsystem.cz.

Na závěr děkujeme také partnerům, kteří nám s organizací semináře pomáhali.

Další články

Naše akce

Firma IF System Helios, s.r.o. slaví 10 let

Letos slavíme desáté výročí od zahájení činnosti naší společnosti.
Celý článek
Naše akce

Další setkání se zákazníky se opět povedlo

Dne 31.5.2023 proběhlo již šesté setkání s našimi zákazníky v Národním domě v Prostějově.
Celý článek
Naše akce

IF System přeje všem

svým zákazníkům a partnerům příjemné prožití vánočních svátků a mnoho úspěchů v novém roce 2023.
Celý článek

Proberte s námi nasazení HELIOS iNuvio ve vaší firmě

Máme rozsáhlé zkušenosti s výrobními, obchodními i administrativními procesy. Pojďme společně probrat, jak dokáže systém pro efektivní řízení pomoci vašim firemním procesům.

Domluvit si schůzku
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram