23. 6. 2023

Firma IF System Helios, s.r.o. slaví 10 let

Letos slavíme desáté výročí od zahájení činnosti naší společnosti.

Před desíti lety, v půli roku 2013, jsme s hrstkou nadšených lidí započali poskytovat služby kolem systému HELIOS iNuvio (tehdy Helios Orange). Hned od začátku jsme řešili u našich zákazníků nejen softwarové, ale i odborné služby v oblastech účetnictví, ekonomiky, skladování, výroby, manažerských informací a dalších. Poptávka po našich službách rychle rostla, a tak rostl i náš personální tým. Z původních šesti kolegů čítá nyní celý tým zhruba 20 lidí. Všichni se věnují pouze záležitostem kolem systému HELIOS iNuvio, což z nás dělá prakticky největší takový tým v celé České republice. Postupně jsme rozšiřovali a stále rozšiřujeme portfolio našich služeb i možností nabízeného informačních systému. Jsme pyšní na to, že kromě samotného softwaru umíme plno odborných záležitostí potřebných
pro chod systému u zákazníka - umíme samostatně účtovat, známe postupy optimálního skladování, víme o efektivních procesech
ve výrobě, známe controllingové a manažerské postupy. Disponujeme týmem lidí, kteří prošli danými odbornostmi v bývalých působištích, dokážeme zorganizovat zavedení systému u zákazníka tak, aby došlo k zefektivnění, úsporám, přehlednosti a vyšší schopnosti řídit.

Obecně se stále držíme jedné myšlenky. Chceme naši odbornost, zkušenost a znalosti promítnout do zákaznického informačního systému s tím, že celou softwarovou a IT oblast lidsky přiblížíme. Vhodnou komunikací začleníme jednotlivé lidi u zákazníka do jejich firemního informačního systému. V takové atmosféře potom vzniká daleko kvalitnější a efektivnější systém.

Každá zákaznická společnost má svůj příběh. Nikdy nás nepřestane fascinovat ta pestrost těch příběhů, myšlenek, lidí, podnikatelských směrů, nápadů a strategií. Nikdy nás nepřestane bavit takovým firmám a lidem pomáhat při jejich podnikání a rozvíjet u nich možnosti lépe a lépe řídit a organizovat své firmy.

Těšíme se na další spolupráce a další společné roky strávené nad informačními systémy …

Další články

Naše akce

Pozvánka na setkání se zákazníky 2024

Jsme velice rádi, že Vás opět po roce můžeme pozvat na již tradiční setkání se zákazníky společnosti IF System Helios, s.r.o.
Celý článek
Naše akce

IF System přeje všem

svým zákazníkům a obchodním partnerům pohodové prožití vánočních svátků. V novém roce 2024 Vám přejeme hodně štěstí, zdraví a mnoho osobních i pracovních úspěchů.
Celý článek
Naše akce

Oslava 10. výročí se skvěle vydařila

Na oslavu 10. výročí založení společnosti IF System Helios, s.r.o., která se konala na šťastný pátek 13.10.2023 v olomouckém Hotelu Flora, zřejmě jen tak někdo nezapomene.
Celý článek

Proberte s námi nasazení HELIOS iNuvio ve vaší firmě

Máme rozsáhlé zkušenosti s výrobními, obchodními i administrativními procesy. Pojďme společně probrat, jak dokáže systém pro efektivní řízení pomoci vašim firemním procesům.

Domluvit si schůzku
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram