X
23. 6. 2023

Firma IF System Helios, s.r.o. slaví 10 let

Letos slavíme desáté výročí od zahájení činnosti naší společnosti.

Před desíti lety, v půli roku 2013, jsme s hrstkou nadšených lidí započali poskytovat služby kolem systému HELIOS iNuvio (tehdy Helios Orange). Hned od začátku jsme řešili u našich zákazníků nejen softwarové, ale i odborné služby v oblastech účetnictví, ekonomiky, skladování, výroby, manažerských informací a dalších. Poptávka po našich službách rychle rostla, a tak rostl i náš personální tým. Z původních šesti kolegů čítá nyní celý tým zhruba 20 lidí. Všichni se věnují pouze záležitostem kolem systému HELIOS iNuvio, což z nás dělá prakticky největší takový tým v celé České republice. Postupně jsme rozšiřovali a stále rozšiřujeme portfolio našich služeb i možností nabízeného informačních systému. Jsme pyšní na to, že kromě samotného softwaru umíme plno odborných záležitostí potřebných
pro chod systému u zákazníka - umíme samostatně účtovat, známe postupy optimálního skladování, víme o efektivních procesech
ve výrobě, známe controllingové a manažerské postupy. Disponujeme týmem lidí, kteří prošli danými odbornostmi v bývalých působištích, dokážeme zorganizovat zavedení systému u zákazníka tak, aby došlo k zefektivnění, úsporám, přehlednosti a vyšší schopnosti řídit.

Obecně se stále držíme jedné myšlenky. Chceme naši odbornost, zkušenost a znalosti promítnout do zákaznického informačního systému s tím, že celou softwarovou a IT oblast lidsky přiblížíme. Vhodnou komunikací začleníme jednotlivé lidi u zákazníka do jejich firemního informačního systému. V takové atmosféře potom vzniká daleko kvalitnější a efektivnější systém.

Každá zákaznická společnost má svůj příběh. Nikdy nás nepřestane fascinovat ta pestrost těch příběhů, myšlenek, lidí, podnikatelských směrů, nápadů a strategií. Nikdy nás nepřestane bavit takovým firmám a lidem pomáhat při jejich podnikání a rozvíjet u nich možnosti lépe a lépe řídit a organizovat své firmy.

Těšíme se na další spolupráce a další společné roky strávené nad informačními systémy …

Další články

Naše akce

Rekordní účast zákazníků na Setkání 2024

Dne 30.5.2024 se konal již sedmý ročník naší oblíbené akce v prostějovském Národním domě.
Celý článek
Naše akce

IF System přeje všem

svým zákazníkům a obchodním partnerům pohodové prožití vánočních svátků. V novém roce 2024 Vám přejeme hodně štěstí, zdraví a mnoho osobních i pracovních úspěchů.
Celý článek
Naše akce

Oslava 10. výročí se skvěle vydařila

Na oslavu 10. výročí založení společnosti IF System Helios, s.r.o., která se konala na šťastný pátek 13.10.2023 v olomouckém Hotelu Flora, zřejmě jen tak někdo nezapomene.
Celý článek

Proberte s námi nasazení HELIOS iNuvio ve vaší firmě

Máme rozsáhlé zkušenosti s výrobními, obchodními i administrativními procesy. Pojďme společně probrat, jak dokáže systém pro efektivní řízení pomoci vašim firemním procesům.

Domluvit si schůzku
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram