auto domecek finance graf hotel lidske mince mobil monitor notes obalka obchod oborova pc rizeni servis smail vyhody vyroba
7. 1. 2020

Vítáme vás v novém roce 2020

…a přejeme hodně úspěchů a hlavně zdraví.

Na závěr starého roku 2019 jsme ještě stihli několik akcí, které jsou pro nás velmi důležité. Akce Setkání 2019, na které se každoročně setkáváme se zákazníky a partnery, bylo velmi vydařené. Děkujeme všem za účast, která byla opravdu hojná. Přednášky byly tematicky zaměřené na iNUVIO a externí řešení doplňující funkčnost systému Helios. Jsme rádi, že do prezentací se zapojili také zástupci zákaznických společností, konkrétně Ing. Otakar Chochola z holdingu FENIX, a Ing. Jiří Trhlík ze společnosti TRACHEA. Pokud byste si chtěli připomenout některé prezentace, je možné zde.

V adventní čas jsme také absolvovali jednodenní Prodej punče na charitu. V rámci olomouckých vánočních trhů a stánku „Dobré místo pro život“ prodávala naše firma punč pro organizaci „Nejste sami“. Máme radost, že jsme se i s některými našimi zákazníky a partnery na této akci potkali, a tito podpořili naše charitativní snažení. Prodejem různých druhů punče, chlebů s pomazánkou a vánočních perníčků jsme vydělali více jak 78 000,- Kč. Celý výdělek jsme odevzdali zmiňované organizaci „Nejste sami“. Už teď se těšíme na Vánoční trhy 2020.