7. 1. 2020

Vítáme vás v novém roce 2020

Na závěr starého roku 2019 jsme ještě stihli několik akcí, které jsou pro nás velmi důležité. Akce Setkání 2019, na kterém se každoročně setkáváme se zákazníky a partnery, bylo velmi vydařené. Děkujeme všem za účast, která byla opravdu hojná. Přednášky byly tematicky zaměřené na iNuvio a externí řešení doplňující funkčnost systému Helios. Jsme rádi, že […]

Na závěr starého roku 2019 jsme ještě stihli několik akcí, které jsou pro nás velmi důležité. Akce Setkání 2019, na kterém se každoročně setkáváme se zákazníky a partnery, bylo velmi vydařené. Děkujeme všem za účast, která byla opravdu hojná. Přednášky byly tematicky zaměřené na iNuvio a externí řešení doplňující funkčnost systému Helios. Jsme rádi, že se do prezentací zapojili také zástupci zákaznických společností, konkrétně Ing. Otakar Chochola z holdingu FENIX a Ing. Jiří Trhlík ze společnosti TRACHEA. Pokud byste si chtěli připomenout některé prezentace, je to možné zde.

V adventní čas jsme také absolvovali jednodenní Prodej punče na charitu. V rámci olomouckých vánočních trhů a stánku „Dobré místo pro život“ prodávala naše firma punč pro organizaci „Nejste sami“. Máme radost, že jsme se na této akci potkali i s některými našimi zákazníky a partnery, kteří také podpořili naše charitativní snažení. Prodejem různých druhů punče, chlebů s pomazánkou a vánočních perníčků jsme vydělali více než 78 000 Kč. Celý výdělek jsme odevzdali zmiňované organizaci „Nejste sami“. Už teď se těšíme na vánoční trhy 2020.

Další články

Stalo se u nás

Newsletter - jaro 2024

Vítáme Vás u prvního vydání našeho firemního newsletteru. Chceme Vás s určitou pravidelností informovat o novinkách v systému HELIOS iNuvio, o našich službách a možnostech rozvoje Vašeho informačního systému. Samozřejmě přidáme nějaké zprávy o dění v naší firmě. 
Celý článek
Stalo se u nás

Přejeme krásné a pohodové léto!

Přejeme všem krásné a pohodové léto plné slunečných dnů a nevšedních zážitků. Věříme, že si v dalších týdnech užijete nejen hezkého počasí a zajímavých cestovatelských cílů, ale také si dopřejete zasloužený odpočinek a načerpáte novou energii.
Celý článek
Stalo se u nás

Na cestě po zákaznících

V posledním měsíci minulého roku jsme navštívili naše stávající zákazníky popřát jim do nového roku a předat jim nějaké dary, které jsme pro ně našli pod firemním stromečkem. Všem zákazníkům děkujeme za důvěru a spolupráci v minulém roce. Díky nim jsme stále tak úspěšní, i oni stojí za rozvojem naší společnosti a díky jejich referencím můžeme stále […]
Celý článek

Proberte s námi nasazení HELIOS iNuvio ve vaší firmě

Máme rozsáhlé zkušenosti s výrobními, obchodními i administrativními procesy. Pojďme společně probrat, jak dokáže systém pro efektivní řízení pomoci vašim firemním procesům.

Domluvit si schůzku
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram