X
28. 6. 2024

Letní soutěž s IF System

Zapojte se do naší letní fotosoutěže o hodnotné ceny!

Máte od nás nějaký předmět s logem IF System? Vyfoťte se s ním během letních prázdnin a pošlete nám ho!

Ať už trávíte léto u moře, v kempu u rybníka nebo dáváte přednost pohodě na zahradě, pošlete nám fotku s naším reklamním předmětem a můžete vyhrát některou z našich bezva cen:

  1. cena … poukaz pro 2 osoby do Infinit Maximus – vstup do wellness světa na 180 minut
  2. cena … dárkový balíček + sada vín
  3. cena… dárkový balíček + sada vín

Fotografie zasílejte na marketing@ifsystem.cz do pátku 13.9.2024. Losování proběhne v pondělí 16.9.2024.

Přejeme všem krásné a pohodové léto plné nevšedních zážitků!

Další články

Stalo se u nás

Newsletter - jaro 2024

Vítáme Vás u prvního vydání našeho firemního newsletteru. Chceme Vás s určitou pravidelností informovat o novinkách v systému HELIOS iNuvio, o našich službách a možnostech rozvoje Vašeho informačního systému. Samozřejmě přidáme nějaké zprávy o dění v naší firmě. 
Celý článek
Stalo se u nás

Přejeme krásné a pohodové léto!

Přejeme všem krásné a pohodové léto plné slunečných dnů a nevšedních zážitků. Věříme, že si v dalších týdnech užijete nejen hezkého počasí a zajímavých cestovatelských cílů, ale také si dopřejete zasloužený odpočinek a načerpáte novou energii.
Celý článek
Stalo se u nás

Na cestě po zákaznících

V posledním měsíci minulého roku jsme navštívili naše stávající zákazníky popřát jim do nového roku a předat jim nějaké dary, které jsme pro ně našli pod firemním stromečkem. Všem zákazníkům děkujeme za důvěru a spolupráci v minulém roce. Díky nim jsme stále tak úspěšní, i oni stojí za rozvojem naší společnosti a díky jejich referencím můžeme stále […]
Celý článek

Proberte s námi nasazení HELIOS iNuvio ve vaší firmě

Máme rozsáhlé zkušenosti s výrobními, obchodními i administrativními procesy. Pojďme společně probrat, jak dokáže systém pro efektivní řízení pomoci vašim firemním procesům.

Domluvit si schůzku
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram