X
9. 12. 2021

Nesem vám noviny: IF System má kvalitnější web

V rámci neustálého zlepšování služeb IF System přišla řada na naše webové stránky. Aby kvalitně sloužily a pomáhaly online, stejně jako to IF System dělá osobně. Protože si zakládáme na partnerském vztahu se zákazníky, také náš nový web by se měl stát dobrým „parťákem” každému, kdo na něj zavítá.  Komunikace je pro nás na prvním […]

V rámci neustálého zlepšování služeb IF System přišla řada na naše webové stránky. Aby kvalitně sloužily a pomáhaly online, stejně jako to IF System dělá osobně. Protože si zakládáme na partnerském vztahu se zákazníky, také náš nový web by se měl stát dobrým „parťákem” každému, kdo na něj zavítá. 

Komunikace je pro nás na prvním místě

Jsme přesvědčeni, že srozumitelná komunikace a lidský přístup je klíčem k navázání dlouhodobě úspěšných vztahů. To je naše firemní zásada, které se držíme a kterou se nyní snažíme vnést i na náš nový web

Hlavní stránka vás proto přivítá v otevřeném prostředí, které jasně a přehledně říká, s čím a jak vám dokážeme pomoci. Na podstránce Co nabízíme si můžete podrobněji přečíst, co vám spolupráce s námi přinese a jak konkrétně tato součinnost probíhá. Také zde najdete odpovědi na nejčastější otázky ohledně systému HELIOS iNuvio.

Nová struktura stránek vám zkrátka umožní proniknout hlouběji do jednotlivých aspektů naší činnosti a do možností systému HELIOS iNuvio, ještě než se setkáme osobně.  

Naše práce mluví za nás

„Důkaz místo slibů” je sice již ohraná fráze, ale stále pravdivá. Proto jsme se na novém webu více zaměřili na stránku referencí. Abyste se v nich snáze zorientovali a rychleji našli firmu podobnou té vaší, uvádíme v každém medailonku tyto podstatné informace:

  • čím se společnost zabývá,
  • kolik má zaměstnanců,
  • jak dlouho spolupracujeme,
  • co o nás představitelé dané firmy řekli.

Společnosti lze také filtrovat podle jejich odvětví. 

Poté se můžete podívat na jednotlivé případové studie, kde se dozvíte, jak probíhala optimalizace firemních procesů pod taktovkou IF System a co dané firmě přinesla.

Jedním z nejdůležitějších prvků v IT je člověk

Drtivá většina lidí vnímá informační systém jen jako NĚCO v počítači. Ale ten systém musí NĚKDO nastavit. A musí ho nastavit správně, aby přinášel užitek. Proto se vždy snažíme co nejvíce pochopit metody a procesy zákazníka a poznat jednotlivé zaměstnance. A ze stejného důvodu chceme, abyste i vy měli šanci poznat nás. 

Na podstránce O nás tak najdete celý tým IF System s informacemi o konkrétních znalostech, schopnostech a zkušenostech jednotlivých členů. Přesvědčíte se, že náš tým má odborné znalosti z mnoha oblastí, které konzultačně, implementačně a poradensky řešíme u zákazníků.

V IF System to žije

V souladu s mottem, že důležitým prvkem v IT je člověk, jsme vylepšili také podstránku Aktuality. Pravidelně vás zde budeme informovat o společenských akcích a setkáních členů IF System, ať máte možnost nahlédnout takříkajíc za oponu. 

Ruku v ruce s interními akcemi jde naše angažmá v charitativních projektech, o nichž vás také budeme zpravovat. Protože dobrých skutků není nikdy dost a my se chceme o radost z nich podělit.

Abychom mohli pomáhat firmám růst, nesmíme sami ustrnout. Proto žijeme také sebevzděláváním, zdokonalováním se a zdoláváním nových výzev. A vy se o tom v Aktualitách můžete přesvědčit na vlastní oči.

V neposlední řadě pak budeme přinášet novinky ze světa HELIOS.
Pevně věříme, že náš nový web vytvoří pozitivní prostředí, bez kterého dobré a dlouhodobé vztahy nelze budovat. Ukáže, že nejsme pouze implementátoři HELIOS iNuvio, ale hlavně spolehliví partneři pro růst každé firmy. Pojďte se o tom přesvědčit osobně.

Sjednat nezávaznou informační schůzku

Další články

Stalo se u nás

Letní soutěž s IF System

Zapojte se do naší letní fotosoutěže o hodnotné ceny!
Celý článek
Stalo se u nás

Newsletter - jaro 2024

Vítáme Vás u prvního vydání našeho firemního newsletteru. Chceme Vás s určitou pravidelností informovat o novinkách v systému HELIOS iNuvio, o našich službách a možnostech rozvoje Vašeho informačního systému. Samozřejmě přidáme nějaké zprávy o dění v naší firmě. 
Celý článek
Stalo se u nás

Přejeme krásné a pohodové léto!

Přejeme všem krásné a pohodové léto plné slunečných dnů a nevšedních zážitků. Věříme, že si v dalších týdnech užijete nejen hezkého počasí a zajímavých cestovatelských cílů, ale také si dopřejete zasloužený odpočinek a načerpáte novou energii.
Celý článek

Proberte s námi nasazení HELIOS iNuvio ve vaší firmě

Máme rozsáhlé zkušenosti s výrobními, obchodními i administrativními procesy. Pojďme společně probrat, jak dokáže systém pro efektivní řízení pomoci vašim firemním procesům.

Domluvit si schůzku
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram