9. 4. 2024

Pozvánka na setkání se zákazníky 2024

Jsme velice rádi, že Vás opět po roce můžeme pozvat na již tradiční setkání se zákazníky společnosti IF System Helios, s.r.o.

Letos, již posedmé, Vás zveme na setkání, které je pro nás nejenom příjemným osobním setkáním, ale také příležitostí seznámit Vás s aktuálním děním ve světě HELIOS. 

Setkání se uskuteční ve čtvrtek 30.5.2024 od 9:30 v Národním domě v Prostějově.

Jako vždy pro Vás máme připravený bohatý program plný zajímavých prezentací. Se společností Asseco nahlédneme pod pokličku vývoje HELIOS iNuvio a společnost Balíkobot přinese informace o technologii pro automatizaci a zjednodušení expedice balíků, palet i dopisů.

My Vám sdělíme praktické rady a vybrané funkčnosti systému HELIOS iNuvio, přineseme také informace o platformě AVA a novinky, které se budou týkat technické podpory našich zákazníků.

Program setkání:

  • Asseco - Produktová roadmapa
  • AVA jako součást HELIOS iNuvio
  • Bankovní aplikace – rychlá komunikace s bankami
  • Balíkobot - snadná expedice z Vašeho systému
  • Nové funkce v HELIOSU a Monitoring SQL

Organizační údaje:

Termín: čtvrtek 30.5.2024 od 9:30 hodin
Místo konání: Národní dům, Vojáčkovo nám. 1, Prostějov
GPS: 49°28'24.1"N 17°06'52.0"E (odkaz vede na Google Maps)

Registrace:

Setkání 2024 (#9)

Další články

Naše akce

IF System přeje všem

svým zákazníkům a obchodním partnerům pohodové prožití vánočních svátků. V novém roce 2024 Vám přejeme hodně štěstí, zdraví a mnoho osobních i pracovních úspěchů.
Celý článek
Naše akce

Oslava 10. výročí se skvěle vydařila

Na oslavu 10. výročí založení společnosti IF System Helios, s.r.o., která se konala na šťastný pátek 13.10.2023 v olomouckém Hotelu Flora, zřejmě jen tak někdo nezapomene.
Celý článek
Naše akce

Firma IF System Helios, s.r.o. slaví 10 let

Letos slavíme desáté výročí od zahájení činnosti naší společnosti.
Celý článek

Proberte s námi nasazení HELIOS iNuvio ve vaší firmě

Máme rozsáhlé zkušenosti s výrobními, obchodními i administrativními procesy. Pojďme společně probrat, jak dokáže systém pro efektivní řízení pomoci vašim firemním procesům.

Domluvit si schůzku
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram