3. 5. 2023

Pozvánka na setkání se zákazníky 2023

Rok se s rokem sešel a my jsme rádi, že Vás můžeme pozvat na již tradiční setkání se zákazníky společnosti IF System Helios, s.r.o.

Již pošesté zveme v tomto období naše zákazníky na setkání, které je pro nás nejenom příjemným osobním setkáním, ale také příležitostí představit a prezentovat aktuální dění ve světě HELIOS. Setkání se uskuteční ve středu 31.5.2023 od 9:30 v Národním domě v Prostějově.

Opět máme pro Vás připravený bohatý program plný zajímavých prezentací. Společnost Asseco představí novinky ve vývoji HELIOS iNuvio s výhledem do příštích let, společnost Gatema IT a Systém Adam se zaměří na efektivní fungování skladů a digitalizaci areálů.

My Vám sdělíme praktické rady a vybrané funkčnosti systému HELIOS iNuvio, přineseme také novinky, které se budou týkat změn v účetnictví v příštím roce.

Program setkání:

  • Asseco - Produktová roadmapa
  • Gatema - Skladové terminály a co je nového
  • Systém Adam - Digitalizace areálů a pracovišť
  • Novelizace Zákona o účetnictví - Jsme připraveni!

Organizační údaje:

Termín: středa 31.5.2023 od 9:30 hodin
Místo konání: Národní dům, Vojáčkovo nám. 1, Prostějov
GPS: 49°28'24.1"N 17°06'52.0"E (odkaz vede na Google Maps)

Registrace:

Setkání 2023 (#7)

Další články

Stalo se u nás

Přejeme krásné a pohodové léto!

Přejeme všem krásné a pohodové léto plné slunečných dnů a nevšedních zážitků. Věříme, že si v dalších týdnech užijete nejen hezkého počasí a zajímavých cestovatelských cílů, ale také si dopřejete zasloužený odpočinek a načerpáte novou energii.
Celý článek
Stalo se u nás

Na cestě po zákaznících

V posledním měsíci minulého roku jsme navštívili naše stávající zákazníky popřát jim do nového roku a předat jim nějaké dary, které jsme pro ně našli pod firemním stromečkem. Všem zákazníkům děkujeme za důvěru a spolupráci v minulém roce. Díky nim jsme stále tak úspěšní, i oni stojí za rozvojem naší společnosti a díky jejich referencím můžeme stále […]
Celý článek
Stalo se u nás

Přejeme hezké Vánoce a šťastný nový rok

Chceme Vám poděkovat za spolupráci a projevenou důvěru v uplynulém roce. Do nového roku 2022 hodně zdraví, štěstí, osobních i pracovních úspěchů Vám ze srdce přeje…
Celý článek

Proberte s námi nasazení HELIOS iNuvio ve vaší firmě

Máme rozsáhlé zkušenosti s výrobními, obchodními i administrativními procesy. Pojďme společně probrat, jak dokáže systém pro efektivní řízení pomoci vašim firemním procesům.

Domluvit si schůzku
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram