24. 10. 2022

Setkání partnerské sítě Asseco Solutions

Naši obchodníci a konzultanti se zúčastnili již tradičního každoročního Setkání partnerských společností Asseco Solutions CZ a SK. Tentokrát se mítink uskutečnil v hotelu Jana v Přerově za rekordní účasti.

Z partnerské sítě společnosti Asseco Solutions (české i slovenské části) přijelo na akci přes 300 účastníků. Během setkání byly představeny všechny novinky u produktů, integrační řešení, budoucí směr produktů a celková strategie do budoucna. Za všechny takové novinky lze zmínit:

  • HELIOS iNuvio – Vizualizace výrobního závodu – přehledy rozpracované výroby
  • Skupina HELIOS – nová technologie AVA SPACE
  • HELIOS iNuvio – oddělené skladové realizace množstevní a cenové
  • HELIOS iNuvio – Projektové řízení – nová funkčnost při provázání úkolů a nákladů

Akce Setkání partnerských společností se opravdu moc povedla a všichni utužili spolupráci v největší partnerské síti ze všech softwarových ERP produktů v České republice.

Budeme se těšit na implementace systémů HELIOS u zákazníků a rozvoj jejich firemních informačních systémů pro řízení vlastní společnosti.

Další články

HELIOS novinky

Nová verze Helios iNuvio - březen 2023

Nová verze Helios iNuvio je právě ke stažení. Udržujte svůj systém aktuální.
Celý článek
HELIOS novinky

Nová verze Helios iNuvio - Změny 2023

Právě nyní je k dispozici nová verze Helios iNuvio.
Celý článek
HELIOS novinky

Nový rok 2023

Tak jsme se už rozjeli v novém roce a pracujeme na rozvoji systémů u zákazníků nebo intenzívně řešíme požadavky z jejich provozu.
Celý článek

Proberte s námi nasazení HELIOS iNuvio ve vaší firmě

Máme rozsáhlé zkušenosti s výrobními, obchodními i administrativními procesy. Pojďme společně probrat, jak dokáže systém pro efektivní řízení pomoci vašim firemním procesům.

Domluvit si schůzku
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram