24. 10. 2022

Setkání partnerské sítě Asseco Solutions

Naši obchodníci a konzultanti se zúčastnili již tradičního každoročního Setkání partnerských společností Asseco Solutions CZ a SK. Tentokrát se mítink uskutečnil v hotelu Jana v Přerově za rekordní účasti.

Z partnerské sítě společnosti Asseco Solutions (české i slovenské části) přijelo na akci přes 300 účastníků. Během setkání byly představeny všechny novinky u produktů, integrační řešení, budoucí směr produktů a celková strategie do budoucna. Za všechny takové novinky lze zmínit:

  • HELIOS iNuvio – Vizualizace výrobního závodu – přehledy rozpracované výroby
  • Skupina HELIOS – nová technologie AVA SPACE
  • HELIOS iNuvio – oddělené skladové realizace množstevní a cenové
  • HELIOS iNuvio – Projektové řízení – nová funkčnost při provázání úkolů a nákladů

Akce Setkání partnerských společností se opravdu moc povedla a všichni utužili spolupráci v největší partnerské síti ze všech softwarových ERP produktů v České republice.

Budeme se těšit na implementace systémů HELIOS u zákazníků a rozvoj jejich firemních informačních systémů pro řízení vlastní společnosti.

Další články

HELIOS novinky

Proč firmy přecházejí na HELIOS iNuvio

HELIOS iNuvio je informační systém nové generace určený pro středně velké firmy v Česku a na Slovensku. Zcela nové funkční pojetí tohoto systému s sebou přináší jednoduchost a srozumitelnost. HELIOS iNuvio umožňuje uživateli pracovat rychleji, pohodlněji a efektivněji, navíc přináší i celou řadu funkcionálních novinek a vylepšení. Systém ve své koncepci reaguje na přání a požadavky svých […]
Celý článek
HELIOS novinky

Získali jsme ocenění „HELIOS Gold Partner“

Již od roku 2001 spolupracuje náš tým se společností Asseco Solutions, a. s., na dodávkách a implementacích produktů Helios. Za tu dobu jsme provedli řadu zákaznických implementací, získali spoustu zkušeností a dovedností. Vytvořili jsme stabilní tým pracovníků, který umí v souladu se zákazníkem zavést do praxe kvalitní procesní systém. Zákazník se tak může o systém opřít, […]
Celý článek
HELIOS novinky

Hledáme programátora

Co od vás očekáváme: SŠ, VŠ vzdělání v oboru informatika minimální praxi v oboru 1 rok znalost jazyka SQL podmínkou znalost vývojového prostředí DELPHI a zkušenosti s ERP systémem výhodou analytické i logické myšlení samostatnost, kreativita a pečlivost schopnost analýzy problému Co budete mít na starosti: analýzu požadavků klienta zpracování návrhu konzultanta a úpravy systému IS Helios Orange […]
Celý článek

Proberte s námi nasazení HELIOS iNuvio ve vaší firmě

Máme rozsáhlé zkušenosti s výrobními, obchodními i administrativními procesy. Pojďme společně probrat, jak dokáže systém pro efektivní řízení pomoci vašim firemním procesům.

Domluvit si schůzku