4. 10. 2023

Setkání partnerské sítě Asseco Solutions

Všichni naši obchodníci se opět zúčastnili každoročního Setkání partnerských společností Asseco Solutions CZ a SK. Téměř 100 obchodníků z partnerské sítě se sešlo ve Vinařství u Kapličky v Zaječí.

Během dvoudenního setkání byly představeny novinky u produktu HELIOS iNuvio, další vize a strategie do budoucna, ale také mnoho zajímavých informací o nové platformě AVAplace.

Večerní program byl obohacen degustací místního vína a poslechem cimbálovky, která přispěla k příjemné atmosféře celého večera.

Akce Setkání partnerských společností se opět povedla, nabitý program byl plný zajímavých novinek a poutavých prezentací. Všichni zúčastnění ocenili spolupráci v největší partnerské síti ze všech softwarových ERP produktů v České republice.

Budeme se těšit na uplatnění těchto novinek při rozvoji zákaznických informačních systémů.

Další články

HELIOS novinky

Připravte Váš HELIOS na nový rok 2024

S blížícím se koncem kalendářního roku jsme pro vás připravili balíček služeb, které Vám zajistí hladký přechod na nový rok 2024 i ve Vašem systému HELIOS iNuvio.
Celý článek
HELIOS novinky

Nová verze Helios iNuvio - březen 2023

Nová verze Helios iNuvio je právě ke stažení. Udržujte svůj systém aktuální.
Celý článek
HELIOS novinky

Nová verze Helios iNuvio - Změny 2023

Právě nyní je k dispozici nová verze Helios iNuvio.
Celý článek

Proberte s námi nasazení HELIOS iNuvio ve vaší firmě

Máme rozsáhlé zkušenosti s výrobními, obchodními i administrativními procesy. Pojďme společně probrat, jak dokáže systém pro efektivní řízení pomoci vašim firemním procesům.

Domluvit si schůzku
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram