X
19. 4. 2017

Program semináře Mobilní (za)řízení ve firmě

Začátek semináře v Národním domě v Prostějově je naplánován na 10 hodin. Dostavte se, prosím, tedy na místo alespoň o 15 minut dříve, ať máme dostatek času na prezenci všech účastníků. Program semináře: 10:00 - Přivítání účastníků a zahájení semináře 10:10 - Moderní reporting V příspěvku prezentovaném naší společností se dozvíte o současných potřebách manažerů […]

Začátek semináře v Národním domě v Prostějově je naplánován na 10 hodin. Dostavte se, prosím, tedy na místo alespoň o 15 minut dříve, ať máme dostatek času na prezenci všech účastníků.

Program semináře:

10:00 - Přivítání účastníků a zahájení semináře

10:10 - Moderní reporting
V příspěvku prezentovaném naší společností se dozvíte o současných potřebách manažerů při efektivním rozhodování a řízení firmy. Řeč bude o tom, jak získávat aktuální a srozumitelná data bez ohledu na Vaše místo působení, ať už jste v kanceláři nebo například cestujete ve vlaku.

10:30 - Pracovníci v terénu
Následovat bude příspěvek společnosti INMEDIAS, který je zaměřený na produkt inMOBILE a inWEB. Tyto dvě aplikace umožňují přístup a práci s daty v informačním systému (IS) za použití mobilních zařízení a počítačů v případech, kdy nejste v kanceláři a nemáte možnost plnohodnotného využívání Vašeho IS.

10:50 - Pořádek ve skladu
Další v pořadí bude vystoupení kolegů z firmy CRM Nitra, které je zaměřené na skladové aplikace. Prezentované řešení Vám ukáže efektivní a rychlé propojení pracovníků skladu s informačním systémem pomocí aplikace s.MOBILE WMS. Tohle řešení slouží k přesnější a efektivnější práci ve skladu včetně rychlejších expedicí nebo inventur.

11:10 - Přestávka na kávu

11:30 - Informační systém na cestách
Řešení ERPORT bude prezentované firmou G2 server, která se zabývá serverovým řešením pro informační systémy. ERPORT je řešení šité na míru Vašemu informačnímu systému, které se postará o všechny technické náležitosti spojené s provozem serverů. ERPORT si můžete zakoupit a nebo i pronajímat. Získáte tím vysokou flexibilitu, bezpečnost, jednoduchost a dostupnost IS za minimální investici.

11:50 - Aplikace DOKUMENT, LOOK a WEB
Předposlední příspěvek semináře představený naší firmou bude zaměřen na evidenci a digitalizaci dokumentů. Ukážeme Vám, jak jednoduše a přehledně evidovat dokumenty a jak k nim snadno přistupovat bez nutnosti vyhledávání ve fyzickém archivu. Také se zmíníme o možnostech snadného přístupu a ovládání IS pomocí webového prohlížeče.

12:10 - Moderní (mobilní) řízení firmy
V rámci posledního příspěvku zástupci firmy IF System představí moderní cloudové nástroje pro řízení a práci týmů, pro time management, billing management, event organisation, průzkumy, hlásování a zjišťování zpětné vazby.

12:30 - Diskuze

12:50 - Zakončení a pro zájemce prohlídka secesní památky budovy Národního domu

Další články

Naše akce

Rekordní účast zákazníků na Setkání 2024

Dne 30.5.2024 se konal již sedmý ročník naší oblíbené akce v prostějovském Národním domě.
Celý článek
Naše akce

IF System přeje všem

svým zákazníkům a obchodním partnerům pohodové prožití vánočních svátků. V novém roce 2024 Vám přejeme hodně štěstí, zdraví a mnoho osobních i pracovních úspěchů.
Celý článek
Naše akce

Oslava 10. výročí se skvěle vydařila

Na oslavu 10. výročí založení společnosti IF System Helios, s.r.o., která se konala na šťastný pátek 13.10.2023 v olomouckém Hotelu Flora, zřejmě jen tak někdo nezapomene.
Celý článek

Proberte s námi nasazení HELIOS iNuvio ve vaší firmě

Máme rozsáhlé zkušenosti s výrobními, obchodními i administrativními procesy. Pojďme společně probrat, jak dokáže systém pro efektivní řízení pomoci vašim firemním procesům.

Domluvit si schůzku
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram