auto domecek finance graf hotel lidske mince mobil monitor notes obalka obchod oborova pc rizeni servis smail vyhody vyroba
19. 4. 2017

Program semináře Mobilní (za)řízení ve firmě

Ještě váháte, zda se přihlásit na seminář Mobilní (za)řízení ve firmě? Přinášíme Vám bližší informace o programu a náplni semináře. Čtěte dál, abyste zjistili, co zajímavého se na semináři dozvíte a jak to můžete použít při své každodenní činnosti.

Začátek semináře v Národním domě v Prostějově je naplánován na 10 hodin. Dostavte se, prosím, tedy na místo alespoň o 15 minut dříve, ať máme dostatek času na prezenci všech účastníků.

Program semináře:

10:00 – Přivítání účastníků a zahájení semináře

10:10 – Moderní reporting
V příspěvku prezentovaném naší společností se dozvíte o současných potřebách manažerů při efektivním rozhodování a řízení firmy. Řeč bude o tom, jak získávat aktuální a srozumitelná data bez ohledu na Vaše místo působení, ať už jste v kanceláři nebo například cestujete ve vlaku.

10:30 – Pracovníci v terénu
Následovat bude příspěvek společnosti INMEDIAS, který je zaměřený na produkt inMOBILE a inWEB. Tyto dvě aplikace umožňují přístup a práci s daty v informačním systému (IS) za použití mobilních zařízení a počítačů v případech, kdy nejste v kanceláři a nemáte možnost plnohodnotného využívání Vašeho IS.

10:50 – Pořádek ve skladu
Další v pořadí bude vystoupení kolegů z firmy CRM Nitra, které je zaměřené na skladové aplikace. Prezentované řešení Vám ukáže efektivní a rychlé propojení pracovníků skladu s informačním systémem pomocí aplikace s.MOBILE WMS. Tohle řešení slouží k přesnější a efektivnější práci ve skladu včetně rychlejších expedicí nebo inventur.

11:10 – Přestávka na kávu

11:30 – Informační systém na cestách
Řešení ERPORT bude prezentované firmou G2 server, která se zabývá serverovým řešením pro informační systémy. ERPORT je řešení šité na míru Vašemu informačnímu systému, které se postará o všechny technické náležitosti spojené s provozem serverů. ERPORT si můžete zakoupit a nebo i pronajímat. Získáte tím vysokou flexibilitu, bezpečnost, jednoduchost a dostupnost IS za minimální investici.

11:50 – Aplikace DOKUMENT, LOOK a WEB
Předposlední příspěvek semináře představený naší firmou bude zaměřen na evidenci a digitalizaci dokumentů. Ukážeme Vám, jak jednoduše a přehledně evidovat dokumenty a jak k nim snadno přistupovat bez nutnosti vyhledávání ve fyzickém archivu. Také se zmíníme o možnostech snadného přístupu a ovládání IS pomocí webového prohlížeče.

12:10 – Moderní (mobilní) řízení firmy
V rámci posledního příspěvku zástupci firmy IF System představí moderní cloudové nástroje pro řízení a práci týmů, pro time management, billing management, event organisation, průzkumy, hlásování a zjišťování zpětné vazby.

12:30 – Diskuze

12:50 – Zakončení a pro zájemce prohlídka secesní památky budovy Národního domu