2. 1. 2024

Přejeme úspěšný vstup do nového roku 2024

Vstupujeme do nového roku a těšíme se, co nám nový rok přinese. Jsme připraveni na další projekty a výzvy ve spolupráci s našimi stávajícími i novými zákazníky.

Loňský rok byl pro nás naplněný mnoha výzvami, ale i úspěchy, a velmi se těšíme na to, co nám přinese rok letošní. Rozšiřovali jsme
a zkvalitňovali zákaznické firemní systémy u našich zákazníků a získali jsme také hned několik nových zakázek, např. JKZ Bučovice, a.s., THERA Energo, spol. s.r.o. a Stolařství Pavel Kozubík s.r.o., u kterých implementace systému doposud probíhá.

Rok 2023 pro nás byl výjimečný i z jiného hlediska. Oslavili jsme 10. výročí založení společnosti a to opravdu ve velkém stylu. Slavnostní akce pro naše zákazníky a obchodní partnery se konala v říjnu v olomouckém hotelu Flora. Bohatý program celého dne, přátelská a velmi pozitivní atmosféra přispěli k tomu, že se tento den stal úžasným zážitkem pro všechny.

Rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci a projevenou důvěru v loňském roce a v roce 2024 Vám všem přejeme spoustu nevšedních zážitků, hodně štěstí, zdraví a osobních i pracovních úspěchů.

Další články

HELIOS novinky

Nová verze HELIOS iNuvio - Změny 2024

Právě nyní je k dispozici nová verze HELIOS iNuvio.
Celý článek
HELIOS novinky

Připravte Váš HELIOS na nový rok 2024

S blížícím se koncem kalendářního roku jsme pro vás připravili balíček služeb, které Vám zajistí hladký přechod na nový rok 2024 i ve Vašem systému HELIOS iNuvio.
Celý článek
HELIOS novinky

Setkání partnerské sítě Asseco Solutions

Všichni naši obchodníci se opět zúčastnili každoročního Setkání partnerských společností Asseco Solutions CZ a SK. Téměř 100 obchodníků z partnerské sítě se sešlo ve Vinařství u Kapličky v Zaječí.
Celý článek

Proberte s námi nasazení HELIOS iNuvio ve vaší firmě

Máme rozsáhlé zkušenosti s výrobními, obchodními i administrativními procesy. Pojďme společně probrat, jak dokáže systém pro efektivní řízení pomoci vašim firemním procesům.

Domluvit si schůzku
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram