15. 1. 2023

Nový rok 2023

Tak jsme se už rozjeli v novém roce a pracujeme na rozvoji systémů u zákazníků nebo intenzívně řešíme požadavky z jejich provozu.

Loňský rok byl pro nás sice úspěšný, ale kapacitně velmi náročný. Proto rozšiřujeme náš pracovní tým o další 2 programátory a jednoho konzultanta. Těšíme se na další projekty a výzvy při rozšiřování a zkvalitňování zákaznických firemních systémů. Naší snahou je neustále zlepšovat a rozšiřovat naše služby a dodávat je v potřebné kvalitě a odbornosti.

Přejeme v roce 2023 všem hodně zdraví a úspěchů v osobním i pracovním životě.

Další články

HELIOS novinky

Připravte Váš HELIOS na nový rok 2024

S blížícím se koncem kalendářního roku jsme pro vás připravili balíček služeb, které Vám zajistí hladký přechod na nový rok 2024 i ve Vašem systému HELIOS iNuvio.
Celý článek
HELIOS novinky

Setkání partnerské sítě Asseco Solutions

Všichni naši obchodníci se opět zúčastnili každoročního Setkání partnerských společností Asseco Solutions CZ a SK. Téměř 100 obchodníků z partnerské sítě se sešlo ve Vinařství u Kapličky v Zaječí.
Celý článek
HELIOS novinky

Nová verze Helios iNuvio - březen 2023

Nová verze Helios iNuvio je právě ke stažení. Udržujte svůj systém aktuální.
Celý článek

Proberte s námi nasazení HELIOS iNuvio ve vaší firmě

Máme rozsáhlé zkušenosti s výrobními, obchodními i administrativními procesy. Pojďme společně probrat, jak dokáže systém pro efektivní řízení pomoci vašim firemním procesům.

Domluvit si schůzku
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram