28. 3. 2024

Nová verze HELIOS iNuvio - Duben 2024

Nová verze HELIOS iNuvio v distribuci od 5. dubna 2024.

Rádi bychom Vás informovali o nové verzi HELIOS iNuvio, která bude v distribuci již od 5.4.2024. Změny a novinky se týkají především oblasti ekonomiky a mzdové legislativy, ale také skladového hospodářství např.:

 • Mzdy
  • Práce na dohodu - nárok na dovolenou od 1.1.2024 - pracovník musí odpracovat alespoň 4 týdny a 80 hodin. Odpracované hodiny pro výpočet nároku na dovolenou budou načítány dle nastavení mzdového kalendáře či ze složek 700 a 701
  • Mzdové listy pro rok 2024 - nově nepeněžní benefity a nové produkty na stáří - penzijní pojištění, životní pojištění, dlouhodobý investiční produkt, pojištění dlouhodobé péče
 • Ekonomika
  • Režim vylučování kurzových rozdílů - od 1.1.2024 - kurzové rozdíly se nezahrnují do základu daně, pokud není kurzový rozdíl realizován
  • Změny v číselníku PKP, možnost rozkopírovat kontrolní hlášení, dotahování faktur a salda do převodního příkazu v modulu Banka (opačné generování)
 • Sklady
  • Vouchery - vyřešen celý proces prodeje včetně účtování

Kompletní výpis všech informacích o změnách bude k dispozici ve změnových listech přímo v HELIOSU volbou v menu Nápověda/Změny ve verzích nebo na odkazu níže:

Změny ve verzích 2024

V případě dotazů jsme Vám k dispozici na našem hotlinu na čísle +420 775 008 216
nebo emailové adrese hotline@ifsystem.cz.

Další články

HELIOS novinky

Nová verze HELIOS iNuvio - Změny 2024

Právě nyní je k dispozici nová verze HELIOS iNuvio.
Celý článek
HELIOS novinky

Přejeme úspěšný vstup do nového roku 2024

Vstupujeme do nového roku a těšíme se, co nám nový rok přinese. Jsme připraveni na další projekty a výzvy ve spolupráci s našimi stávajícími i novými zákazníky.
Celý článek
HELIOS novinky

Připravte Váš HELIOS na nový rok 2024

S blížícím se koncem kalendářního roku jsme pro vás připravili balíček služeb, které Vám zajistí hladký přechod na nový rok 2024 i ve Vašem systému HELIOS iNuvio.
Celý článek

Proberte s námi nasazení HELIOS iNuvio ve vaší firmě

Máme rozsáhlé zkušenosti s výrobními, obchodními i administrativními procesy. Pojďme společně probrat, jak dokáže systém pro efektivní řízení pomoci vašim firemním procesům.

Domluvit si schůzku
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram