X
18. 2. 2022

Proč firmy přecházejí na HELIOS iNuvio

HELIOS iNuvio je informační systém nové generace určený pro středně velké firmy v Česku a na Slovensku. Zcela nové funkční pojetí tohoto systému s sebou přináší jednoduchost a srozumitelnost. HELIOS iNuvio umožňuje uživateli pracovat rychleji, pohodlněji a efektivněji, navíc přináší i celou řadu funkcionálních novinek a vylepšení. Systém ve své koncepci reaguje na přání a požadavky svých […]

HELIOS iNuvio je informační systém nové generace určený pro středně velké firmy v Česku a na Slovensku. Zcela nové funkční pojetí tohoto systému s sebou přináší jednoduchost a srozumitelnost. HELIOS iNuvio umožňuje uživateli pracovat rychleji, pohodlněji a efektivněji, navíc přináší i celou řadu funkcionálních novinek a vylepšení. Systém ve své koncepci reaguje na přání a požadavky svých uživatelů a zjednodušuje jejich cestu k důležitým informacím, výstupům či akcím.

Nový kabát, nová řešení.

Cílem edice iNuvio je poskytnout časovou úsporu svým uživatelům a tím zvýšit efektivitu jejich práce. Tomu napomáhá zcela nová ergonomie uživatelského prostředí jak z pohledu vzhledu, tak ovládání. Rychlá dostupnost informací zajistí, že s edicí iNuvio vám již nic neunikne. K dispozici máte například tzv. notifikační centrum, které vám poskytne informace o důležitých událostech. iNuvio nabízí taktéž novou funkčnost Info panel, která zobrazí z firemních procesů to důležité a umožní uživateli také do procesu zasáhnout či zpracovat potřebná data. Uživatel systému iNuvio se může lépe orientovat v datech také pomocí dashboardů či widgetů, a to i na mobilních zařízeních. Orientaci v systému a datech umožní pestrá škála funkcí na vyhledávání, filtrování a agregaci dat. Přímo do systému jsou zakomponovány principy Business Intelligence, což z něj dělá velmi silný manažerský nástroj.

Vše z možností systému jsme schopni Vám předvést na nezávazné schůzce. Neváhejte si ji s námi sjednat .

Domluvit si schůzku

Další články

HELIOS novinky

Nová verze HELIOS iNuvio - Duben 2024

Nová verze HELIOS iNuvio v distribuci od 5. dubna 2024.
Celý článek
HELIOS novinky

Nová verze HELIOS iNuvio - Změny 2024

Právě nyní je k dispozici nová verze HELIOS iNuvio.
Celý článek
HELIOS novinky

Přejeme úspěšný vstup do nového roku 2024

Vstupujeme do nového roku a těšíme se, co nám nový rok přinese. Jsme připraveni na další projekty a výzvy ve spolupráci s našimi stávajícími i novými zákazníky.
Celý článek

Proberte s námi nasazení HELIOS iNuvio ve vaší firmě

Máme rozsáhlé zkušenosti s výrobními, obchodními i administrativními procesy. Pojďme společně probrat, jak dokáže systém pro efektivní řízení pomoci vašim firemním procesům.

Domluvit si schůzku
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram