6. 9. 2017

ERPORT – VIP letiště pro váš informační systém

ERPORT je bezpečné místo, jehož prostřednictvím můžete využívat plnohodnotný ERP systém v cloudu, aniž byste se o něj museli starat. Podobně jako se nemusíte starat o letadlo, které použijete třeba k letu na dovolenou. Nemusí vás zajímat předletová příprava, čerpání paliva nebo snad složitá komunikace s řídicí věží. Vše, co vás zajímá, je pouze samotná […]

ERPORT je bezpečné místo, jehož prostřednictvím můžete využívat plnohodnotný ERP systém v cloudu, aniž byste se o něj museli starat. Podobně jako se nemusíte starat o letadlo, které použijete třeba k letu na dovolenou. Nemusí vás zajímat předletová příprava, čerpání paliva nebo snad složitá komunikace s řídicí věží. Vše, co vás zajímá, je pouze samotná cesta. Úplně stejně funguje IS Helios v cloudu. Přebíráme za vás veškeré starosti s technickými záležitostmi a vám zbývá dostatek času na práci.

Co vám ERPORT přináší a proč jej používat?

 • Bezpečí dat
  Vaše firemní data mají v ERPORTU své „domovské letiště“ pouze v České republice, takže se nemusíte bát o jejich ztrátu nebo odcizení.
 • Náklady pod kontrolou
  Můžete si operativně volit „velikost letadla“ podle potřeby. Cloudové řešení ERPORT může růst s vaší firmou a vy platíte vždy pouze takové služby, které opravdu využíváte.
 • Kompletní správa infrastruktury
  Nemusíte se starat o provoz datacentra, virtualizaci nebo monitoring stavu IT. To dělá ERPORT za vás.
 • Helpdesk v režimu 24/7
  Nastanou-li potíže i přesto, že garantujeme dostupnost 99,99 %, máme pro vás připravený helpdesk.
 • Správa platformy
  Je postaráno o všechny důležité úkony se správou SW, jako je Windows Server, SQL Server a jejich aktualizace a licencování.
 • Hotline
  Pokud si nebudete vědět rady s prací v IS Helios, máme pro vás připravenou linku podpory.

Chcete se o ERPORTu dozvědět více? Kontaktujte naše konzultanty!

Další články

HELIOS novinky

Nová verze HELIOS iNuvio - Duben 2024

Nová verze HELIOS iNuvio v distribuci od 5. dubna 2024.
Celý článek
HELIOS novinky

Nová verze HELIOS iNuvio - Změny 2024

Právě nyní je k dispozici nová verze HELIOS iNuvio.
Celý článek
HELIOS novinky

Přejeme úspěšný vstup do nového roku 2024

Vstupujeme do nového roku a těšíme se, co nám nový rok přinese. Jsme připraveni na další projekty a výzvy ve spolupráci s našimi stávajícími i novými zákazníky.
Celý článek

Proberte s námi nasazení HELIOS iNuvio ve vaší firmě

Máme rozsáhlé zkušenosti s výrobními, obchodními i administrativními procesy. Pojďme společně probrat, jak dokáže systém pro efektivní řízení pomoci vašim firemním procesům.

Domluvit si schůzku
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram