auto domecek finance graf hotel lidske mince mobil monitor notes obalka obchod oborova pc rizeni servis smail vyhody vyroba
6. 9. 2017

ERPORT – VIP letiště pro Váš informační systém

ERPORT aneb “VIP letiště pro Váš informační systém” je nový přístup k obsluze a práci s IS Helios. Díky ERPORTu můžete plnohodnotně využívat ERP systém v cloudu a nemusíte se bát nepředvídatelných komplikací s IT systémy nebo dokonce o ztrátu dat.

ERPORT je bezpečné místo, jehož prostřednictvím můžete využívat plnohodnotný ERP systém v cloudu, aniž byste se o něj museli starat. Podobně, jako se nemusíte starat o letadlo, které použijete třeba k letu na dovolenou. Nemusí Vás zajímat předletová příprava, čerpání paliva nebo snad složitá komunikace s řídicí věží. Vše, co Vás zajímá je pouze samotná cesta. Úplně stejně funguje IS Helios v cloudu. Přebíráme za Vás veškeré starosti s technickými záležitostmi a Vám zbývá dostatek času na práci.

Co Vám ERPORT přináší a proč jej používat?

 • Bezpečí dat
  Vaše firemní data mají v ERPORTU své “domovské letiště” pouze v České republice, takže se nemusíte bát o jejich ztrátu nebo odcizení.
 • Náklady pod kontrolou
  Můžete si operativně volit “velikost letadla” podle potřeby. Cloudové řešení ERPORT může růst s Vaší firmou a Vy platíte vždy pouze takové služby, které opravdu využíváte.
 • Kompletní správa infrastruktury
  Nemusíte se starat o provoz datacentra, virtualizaci nebo monitoring stavu IT. To dělá ERPORT za Vás.
 • Helpdesk v režimu 24/7
  Nastanou-li potíže i přesto, že garantujeme dostupnost 99,99%, máme pro Vás připravený helpdesk.
 • Správa platformy
  Je postaráno o všechny důležité úkony se správou SW jako je Windows Server, SQL Server a jejich aktualizace a licencování.
 • Hotline
  Pokud si nebudete vědět rady s prací v IS Helios, máme pro Vás připravenou linku podpory.

Chcete se o ERPORTu dozvědět více? Kontaktujte naše konzultanty!