auto domecek finance graf hotel lidske mince mobil monitor notes obalka obchod oborova pc rizeni servis smail vyhody vyroba

Časté dotazy

Často se setkáváme s opakujícími se dotazy. Odpovědi na některé z nich najdete přímo zde.

01.
V jaké cenové hladině se Vaše služby pohybují?

Zjednodušeně řečeno je trh s informačními systémy rozdělen na tři základní části a k nim připadají orientační náklady na pořízení systému a jeho implementaci:

  • malé systémy (např. Stormware Pohoda, Money S3 a pod.) – cenová hladina desetitisíce
  • střední systémy (zde jsme s Helios Orange my) – cenová hladina statisíce
  • velké systémy – (např. SAP) – cenová hladina miliony

Důležité je, co za danou cenu dostanete. V případě Helios Orange jde o systém, který zvládne mnohem větší množství dat než malé systémy a navíc je možné jednotlivé procesy přizpůsobovat Vašim  potřebám. Nemusíte tak mít více různých systémů, vše můžete pokrýt pomocí jednoho – Helios Orange.

Finální cenu jsme také schopni významně snížit pomocí dotací z projektů EU.

02.
Jak nám může Helios Orange pomoci ve výrobě?

Jedním slovem významně. Konkrétní změny můžeme prezentovat na případových studiích, ze kterých je zvýšení efektivity nebo snížení nákladů patrné. Pokud Vás zajímají konkrétní možné dopady právě na vaši společnost, neváhejte nás  kontaktovat.

03.
Lze Helios Orange přizpůsobit?

Ano, Helios Orange se umí velmi dobře přizpůsobit  stávajícím firemním procesům. Lze ho i nadále rozšiřovat pomocí předpřipravených řešení.

Při implementaci je nicméně třeba posoudit efektivitu stávajících procesů. IF System provede jejich revizi a případně doporučí úpravy.

04.
Můžu se systémem Helios Orange pracovat i vzdáleně?

Jde o klasický desktop software, tzn. jsou k dispozici i klasické metody, jak s ním pracovat vzdáleně – hlavně pomocí terminálového prostředí – RDP. Existují ale i hotová řešení exportu dat a jejich zobrazení ve webovém prostředí. Případně je možné propojit data z webu s daty Helios Orange.

05.
Máme více firem, jste to schopni zvládnout?

S touto situací má IF System bohaté zkušenosti. Obecně doporučujeme sjednotit postupy, pravidla atd. a vše dále zastřešit jedním systémem. Další řešení ale záleží na konkrétní situaci, kterou s vámi rádi probereme. Výsledek může přinést velmi pozitivní efekty.

Chcete se o nás dozvědět více?

Kontaktujte nás
NEBO
Projděte úspěšné projekty