auto domecek finance graf hotel lidske mince mobil monitor notes obalka obchod oborova pc rizeni servis smail vyhody vyroba

Aktuální informace

Pořád se něco děje. A na některé události bychom vás chtěli upozornit. Proto vznikla tato stránka.

7. 1. 2020
Vítáme vás v novém roce 2020
...a přejeme hodně úspěchů a hlavně zdraví.
31. 3. 2019
Získali jsme ocenění "HELIOS Gold Partner"
Za vynikající výsledky a služby zákazníkům v roce 2018 získala naše společnost ocenění „HELIOS Gold Partner“.
19. 12. 2017
"Setkání 2017" s hojnou účastí partnerů!
Již se stává tradicí, že na konci roku pořádáme setkání s našimi partnery, které svým podtitulem "Spolupracujeme dlouhodobě" dokresluje filozofii naší práce.
28. 4. 2017
Jaký byl seminář Mobilní (za)řízení ve firmě?
Včera jsme spolu s našimi partnery uspořádali v Prostějově odborný seminář "Mobilní (za)řízení ve firmě". Seminář byl zaměřený především na nadstavby informačního systému Helios Orange, které umožňují v různých situacích pracovat s firemními daty mobilně, mimo kancelář.
10. 2. 2017
Pavel Koutný podnikatelem roku Olomouckého kraje
Významného ocenění se dostalo jednomu z našich vážených klientů, rodinné firmě Koutný a jejímu zakladateli Pavlu Koutnému. Ten si v pondělí 30. ledna převzal prestižní ocenění v anketě EY Podnikatel roku pro Olomoucký kraj.
16. 1. 2017
V prosinci jsme uspořádali setkání partnerů
"Dlouhodobá spolupráce" byl název setkání našich partnerů, které jsme uspořádali v našem prostějovském sídle v prosinci. Právě ona dlouhodobá spolupráce je něco, na čem si naše firma zakládá. Předpokladem úspěšných obchodních vztahů je totiž silná a důvěryhodná vazba mezi všemi účastníky. Při implementaci informačního systému Helios dokážeme díky dlouhodobé spolupráci přinášet stále nové poznatky a doporučení, které našim zákazníkům usnadňují a zlepšují každodenní práci.