auto domecek finance graf hotel lidske mince mobil monitor notes obalka obchod oborova pc rizeni servis smail vyhody vyroba
10. 2. 2017

Pavel Koutný podnikatelem roku Olomouckého kraje

Významného ocenění se dostalo jednomu z našich vážených klientů, rodinné firmě Koutný a jejímu zakladateli Pavlu Koutnému. Ten si v pondělí 30. ledna převzal prestižní ocenění v anketě EY Podnikatel roku pro Olomoucký kraj.

Se společností Koutný spolupracujeme na implementaci IS Helios Orange již řadu let. Těší nás, že jsme mohli stát při zavádění řady zlepšení, které významně pomohli Koutným při organizaci práce a výroby. Ti se tak nyní můžou v klidu věnovat činnostem, kterým nejlépe rozumí – výrobě špičkové pánské konfekce, pracovních oděvů a uniforem.

Přejeme Koutným, ať se jim nadále daří a ať klapnou jejich budoucí plány!

Další články

28. 4. 2017
Jaký byl seminář Mobilní (za)řízení ve firmě?
Včera jsme spolu s našimi partnery uspořádali v Prostějově odborný seminář "Mobilní (za)řízení ve firmě". Seminář byl zaměřený především na nadstavby informačního systému Helios Orange, které umožňují v různých situacích pracovat s firemními daty mobilně, mimo kancelář.
19. 4. 2017
Program semináře Mobilní (za)řízení ve firmě
Ještě váháte, zda se přihlásit na seminář Mobilní (za)řízení ve firmě? Přinášíme Vám bližší informace o programu a náplni semináře. Čtěte dál, abyste zjistili, co zajímavého se na semináři dozvíte a jak to můžete použít při své každodenní činnosti.
27. 3. 2017
Mobilní reporting
Už jste někdy viděli manažera nebo majitele firmy, jak si ráno u kávy na telefonu nebo tabletu projede aktuální výsledky obchodu, kolik se včera prodalo, jak jsou na tom platby, nezaplacené faktury, jak si vedou jednotliví obchodníci, a podobně? Umíte si představit obchodníka, který si na tabletu proletí informace o svém dalším zákazníkovi, jak si vede, co a kdy naposledy objednal, co splatnost faktur? A nakonec si představte manažera, který před velkou výroční poradou nechystá množství tabulek, nesjíždí a neporovnává spousty dat za jednotlivé roky, nehraje si desítky hodin s kontingenčními tabulkami a grafy, aby vyrobil 30 slidů pro dlouho očekávanou prezentaci. Ti všichni používají mobilní reporting. Používají software a data pro rozhodování a řízení, nikoliv pro evidenci a kontrolu. A naučili se využívat moderní nástroje a aplikace.