auto domecek finance graf hotel lidske mince mobil monitor notes obalka obchod oborova pc rizeni servis smail vyhody vyroba
10. 2. 2017

Pavel Koutný podnikatelem roku Olomouckého kraje

Významného ocenění se dostalo jednomu z našich vážených klientů, rodinné firmě Koutný a jejímu zakladateli Pavlu Koutnému. Ten si v pondělí 30. ledna převzal prestižní ocenění v anketě EY Podnikatel roku pro Olomoucký kraj.

Se společností Koutný spolupracujeme na implementaci IS Helios Orange již řadu let. Těší nás, že jsme mohli stát při zavádění řady zlepšení, které významně pomohli Koutným při organizaci práce a výroby. Ti se tak nyní můžou v klidu věnovat činnostem, kterým nejlépe rozumí – výrobě špičkové pánské konfekce, pracovních oděvů a uniforem.

Přejeme Koutným, ať se jim nadále daří a ať klapnou jejich budoucí plány!

Další články

16. 3. 2017
Nástěnka pro Helios - moderní reporting
Dnešní technologicky vyspělá doba přináší nové požadavky na informační systém a jeho obsluhu. Způsob práce se mění a notebooky, chytré telefony a tablety nám dovolují efektivně pracovat i z míst, odkud to ještě před pár lety nebylo zcela možné. Proto jsme se rozhodli zareagovat na časté požadavky manažerů, kteří ke své práci a rozhodování potřebují aktuální firemní data. Představujeme Vám Nástěnku pro Helios - opravdu moderní reportingový nástroj.
23. 2. 2017
Jak profitujeme z BforB
Naše společnost se od roku 2014 účastní podnikatelských snídaní Business for Breakfast v klubu Clarion Congress Hotel v Olomouci. Poprvé jsme byli na toto setkání pozváni naším zákazníkem, firmou Koutný spol. s r.o., a od té doby se aktivně podílíme na utváření přívětivého podnikatelského prostředí nejen v Olomouckém kraji.
16. 1. 2017
V prosinci jsme uspořádali setkání partnerů
"Dlouhodobá spolupráce" byl název setkání našich partnerů, které jsme uspořádali v našem prostějovském sídle v prosinci. Právě ona dlouhodobá spolupráce je něco, na čem si naše firma zakládá. Předpokladem úspěšných obchodních vztahů je totiž silná a důvěryhodná vazba mezi všemi účastníky. Při implementaci informačního systému Helios dokážeme díky dlouhodobé spolupráci přinášet stále nové poznatky a doporučení, které našim zákazníkům usnadňují a zlepšují každodenní práci.