auto domecek finance graf hotel lidske mince mobil monitor notes obalka obchod oborova pc rizeni servis smail vyhody vyroba

Aktuální informace

Pořád se něco děje. A na některé události bychom vás chtěli upozornit. Proto vznikla tato stránka.

28. 4. 2017
Jaký byl seminář Mobilní (za)řízení ve firmě?
Včera jsme spolu s našimi partnery uspořádali v Prostějově odborný seminář "Mobilní (za)řízení ve firmě". Seminář byl zaměřený především na nadstavby informačního systému Helios Orange, které umožňují v různých situacích pracovat s firemními daty mobilně, mimo kancelář.
19. 4. 2017
Program semináře Mobilní (za)řízení ve firmě
Ještě váháte, zda se přihlásit na seminář Mobilní (za)řízení ve firmě? Přinášíme Vám bližší informace o programu a náplni semináře. Čtěte dál, abyste zjistili, co zajímavého se na semináři dozvíte a jak to můžete použít při své každodenní činnosti.
8. 4. 2017
Zveme Vás na kurz pro pracovníky v IT
Máte zájem dozvědět se nové infomace ke své práci v IT? Chcete si rozšířit znalosti? Nebo Vás zajímají aktuální trendy? Právě pro Vás jsme připravili sérii kurzů pro pracovníky v IT.
27. 3. 2017
Mobilní reporting
Už jste někdy viděli manažera nebo majitele firmy, jak si ráno u kávy na telefonu nebo tabletu projede aktuální výsledky obchodu, kolik se včera prodalo, jak jsou na tom platby, nezaplacené faktury, jak si vedou jednotliví obchodníci, a podobně? Umíte si představit obchodníka, který si na tabletu proletí informace o svém dalším zákazníkovi, jak si vede, co a kdy naposledy objednal, co splatnost faktur? A nakonec si představte manažera, který před velkou výroční poradou nechystá množství tabulek, nesjíždí a neporovnává spousty dat za jednotlivé roky, nehraje si desítky hodin s kontingenčními tabulkami a grafy, aby vyrobil 30 slidů pro dlouho očekávanou prezentaci. Ti všichni používají mobilní reporting. Používají software a data pro rozhodování a řízení, nikoliv pro evidenci a kontrolu. A naučili se využívat moderní nástroje a aplikace.
16. 3. 2017
Nástěnka pro Helios - moderní reporting
Dnešní technologicky vyspělá doba přináší nové požadavky na informační systém a jeho obsluhu. Způsob práce se mění a notebooky, chytré telefony a tablety nám dovolují efektivně pracovat i z míst, odkud to ještě před pár lety nebylo zcela možné. Proto jsme se rozhodli zareagovat na časté požadavky manažerů, kteří ke své práci a rozhodování potřebují aktuální firemní data. Představujeme Vám Nástěnku pro Helios - opravdu moderní reportingový nástroj.
23. 2. 2017
Jak profitujeme z BforB
Naše společnost se od roku 2014 účastní podnikatelských snídaní Business for Breakfast v klubu Clarion Congress Hotel v Olomouci. Poprvé jsme byli na toto setkání pozváni naším zákazníkem, firmou Koutný spol. s r.o., a od té doby se aktivně podílíme na utváření přívětivého podnikatelského prostředí nejen v Olomouckém kraji.
10. 2. 2017
Pavel Koutný podnikatelem roku Olomouckého kraje
Významného ocenění se dostalo jednomu z našich vážených klientů, rodinné firmě Koutný a jejímu zakladateli Pavlu Koutnému. Ten si v pondělí 30. ledna převzal prestižní ocenění v anketě EY Podnikatel roku pro Olomoucký kraj.
16. 1. 2017
V prosinci jsme uspořádali setkání partnerů
"Dlouhodobá spolupráce" byl název setkání našich partnerů, které jsme uspořádali v našem prostějovském sídle v prosinci. Právě ona dlouhodobá spolupráce je něco, na čem si naše firma zakládá. Předpokladem úspěšných obchodních vztahů je totiž silná a důvěryhodná vazba mezi všemi účastníky. Při implementaci informačního systému Helios dokážeme díky dlouhodobé spolupráci přinášet stále nové poznatky a doporučení, které našim zákazníkům usnadňují a zlepšují každodenní práci.
20. 12. 2016
Vánoční punč se vydařil
Stejně jako vloni, i letos jsme se v adventním čase zapojili do dobročinného prodeje punče na Vánočních trzích v Olomouci. Podařilo se nám vybrat třetí nejvyšší částku, která pomůže dětem z Dětského domova v Olomouci na ulici U sportovní haly.
15. 4. 2016
Seminář "Výroba a servis 2016" - 27.4.2016 Brno
KLÍČOVÉ INFORMACE V OBLASTI ŘÍZENÍ VÝROBNÍCH A SERVISNÍCH ČINNOSTÍ VE VÝROBNÍCH SPOLEČNOSTECH. ZÍSKANÉ POZNATKY BUDOU VYUŽITY PRO DALŠÍ VÝVOJ SOFTWAROVÝCH NÁSTROJŮ A PŘÍPRAVU BUDOUCÍCH ODBORNÝCH SEMINÁŘŮ.
14. 12. 2015
Zprovoznění tzv. Kontrolního hlášení DPH
Novelizací zákona č. 235/2004 Sb., o dani z přidané hodnoty vzniká s účinností od 1.1.2016 plátcům DPH nová povinnost podávat tzv. "Kontrolní hlášení". Jsme připraveni Vám pomoci.
14. 12. 2015
Nastavení systému pro provoz v roce 2016
1. 9. 2015
Nový web
Na začátku září 2015 jsme spustili naše nové webové stránky. Jsme přesvědčeni, že tyto nové stránky lépe vystihují to, co děláme a umíme. Že totiž dokážeme vytvořit v zákaznické firmě takový organizační, softwarový a procesní systém, kterým lze komunikovat, vést potřebné agendy, ale především celou firmu řídit. Celý náš odborný tým se těší na spolupráci s vámi.
1. 9. 2015
Nové pobočky
V rámci rozvoje firmy a požadavků zákazníků jsme otevřeli hned 2 nové firemní pobočky. V Olomouci máme prostory na adrese Aksamitova 1, v Brně na Vídeňské 153. Na obou místech mohou probíhat osobní konzultace, přednášky, semináře. Snažíme se vám být blíž …